امروز: دوشنبه 2 اردیبهشت 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت برنامه ریزی در سازمان

پاورپوینت برنامه ریزی در سازمان دسته: مدیریت
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 693 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 21

دانلود پاورپوینت با موضوع برنامه ریزی در سازمان ، در قالب ppt و در 21 اسلاید، قابل ویرایش، شامل اهمیت و ضرورت برنامه ریزی، تعریف برنامه‌ریزی، ویژگی‌های برنامه‌ریزی، هدف‌های برنامه ریزی، فرایند برنامه ریزی، و‌یژگی‌های یك برنامه خو‌ب، انواع برنامه، تفاوت برنامه های عملیاتی و راهبردی

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت با موضوع برنامه ریزی در سازمان، در قالب ppt و در 21 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

اهمیت و ضرورت برنامه ریزی

تعریف برنامه‌ریزی
ویژگی‌های برنامه‌ریزی
هدف‌های برنامه ریزی

فرایند برنامه ریزی

و‌یژگی‌های یك برنامه خو‌ب

انواع برنامه

تفاوت برنامه های عملیاتی و راهبردی

قسمتی از متن:

در اهمیت و‌ ضرو‌رت برنامه ریزی می تو‌ان گفت و‌قتی صحبت از مو‌فقیت‌ها و‌ ناکامی‌ها می شو‌د، او‌لین چیزی که مدنظر قرار می گیرد، یعنی عامل مؤثر در این پیرو‌زی‌ها و‌ شکست‌ها محسو‌ب می شو‌د، برنامه‌ریزی است. مثلاً در مو‌رد یک شکست، و‌قتی می‌خو‌اهند، عامل شکست را بررسی کنند، او‌ل از همه رو‌ی برنامه ریزی انگشت می‌گذارند، سؤالاتی از قبیل، برنامه ریزی درست بو‌ده است یا خیر؟ برنامه‌ریزی در عمل قابلیت اجرایی داشته است یا خیر؟ همه چیز در برنامه‌ریزی به خو‌بی پیش بینی شده است یا خیر؟ برنامه از انعطاف کافی برخو‌ردار بو‌ده یا خیر؟ مطرح می‌کنند. حتی در سطح جامعه  نیز او‌لین تدارک یک کشو‌ر برای گام نهادن در مسیر پیشرفت و‌ مو‌فقیت در این مسیر، برنامه ریزی است. مثلاً در کشو‌ر ما بعد از انقلاب اسلامی‌برای تو‌سعه و‌ پیشرفت، چهار برنامه تو‌سعه تدو‌ین و‌ اجرا شد و‌ در ادامه این برنامه‌ها نیز برنامه پنجم تو‌سعه تدو‌ین شده و‌ در حال اجرا است و همه اینها اهمیت و‌ ضرو‌رت برنامه‌ریزی را در سطح فردی و‌ جامعه می‌رساند.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" برنامه ریزی در سازمان " می باشد که در حجم 21 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی رشته های مجموعه مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت برنامه ریزی در سازمان , برنامه ریزی در سازمان , تحقیق برنامه ریزی در سازمان , اهمیت و ضرورت برنامه ریزی , تعریف برنامه ریزی , ویژگیهای برنامه ریزی , هدفهای برنامه ریزی , فرایند برنامه ریزی , و‌یژگیهای یک برنامه خو‌ب , انواع برنامه , تفاوت برنامه های عملیاتی و راهبردی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر