امروز: جمعه 6 اردیبهشت 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت حریم شخصی

پاورپوینت حریم شخصی دسته: پاورپوینت
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 564 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 23

دانلود پاورپوینت حریم شخصی بررسی حریم شخصی پاورپوینت جامع و کامل حریم شخصی کاملترین پاورپوینت حریم شخصی پکیج پاورپوینت حریم شخصی مقاله حریم شخصی تحقیق حریم شخصی

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 23 صفحه

فصل چهارم حریم شخصی پیشینه 1789 : حفظ حقوق شهروندی در قبال قدرت دولتی یا حکمروایان تعریف حقوق مردم در زمینه امنیت خلوت شخصی در قبال تجسس های بی دلیل . Privacy حریم خصوصی یا حق خلوت.
حق فردی / حق ویژه فردی / حق شخصی
نزدیکترین معادلی است که به حقوق در خلوت اشاره دارد بنابراین حریم خصوصی معادل بهتری است.
متمایز از حقوق مرسوم فردی شامل آزادی های اجتماعی ، سیاسی و مالی است.
مرتبط ترین موضوع با قوانین حمایت از داده است که به منظور حمایت از خلوت فرد تاسیس شده اند. حریم خصوصی در اصل 12 اعلامیه جهانی حقوق بشر احدی نباید در حریم خصوصی،امور خانوادگی،اقامت گاه یا مکاتبات خود مورد مداخله های خودسرانه واقع شود و شرافت و اسم و رسمش نباید مور حمله قرار گیرد. هر کس حق دارد که در مقابل این گونه مداخلات و حملات مورد حمایت قانون قرار گیرد. اصل 8 کنوانسیون اروپائی حقوق بشر هر کس حق دارد که خلوت و زندگی خانوادگی ، خانه و نامه هایش محترم شمرده شود. تعریف جهانی واحد از مفهوم حریم خصوصی وجود ندارد.
شامل حقوقی است که مانع دخالتهای دولتها در حریم روابط فردی،یا فعالیتهای مرتبط با آزادی های فردی در مورد انتخاب روش زندگی،خانواده و دیگران میشود.
حق تنها ماندن یا حق داشتن تنهائی را هم می گویند.
تعریف آلن وستین (1967) در کتاب حریم خصوصی و آزادی
حریم خصوصی کنترل شخص بر توزیع اطلاعات مربوط به خود است.
تجاوز به حریم خصوصی عبارتست از تلاش برای به دست آوردن اطلاعاتی مربوط به شخص( و بعضی اوقات انتشار عمومی آن).
مثلا ضبط مخفیانه مکالمات تلفنی یا سایر گفتگوهای خصوصی،آشکارا تجاوز به حریم خصوصی است.
بازکردن نامه های شخصی و ممیزی غیرمجاز شخص برای موارد مالیاتی نیز تجاوز به حریم خصوصی است. در قوانین ایران به طور سنتی محل سکونت به این دلیل ساده مصون از تعرض شده که اعمال و رفتاری که در خانه انجام میشود اگر در بیرون خانه انجام شود میتواند جرم محسوب شود بنابراین عواقب ورود غیر قانونی به محل مسکونی به احتمال زیاد منجر به مجازات میشود.
اصول 22و23و25 قانون اساسی ما بدون عبارت حریم خصوصی از آن حمایت کرده است. وجه غالب در مضامین حریم خصوصی امروزه عمدتا برای تنظیم روابط فرد با دولت است.
و از این نظر جزء حقوق عمومی محسوب میشود
به موجب این قانون دولت اختیارات خود و دیگران را در مداخله در امر زندگی خصوصی فرد را یکسره منع میکند مگر به حکم صریح و موردی قانون.
مثلا حمایت از حقوق اشخاص ثالث و جلوگیری از وقوع جرم یا کشف آن استثنائا تعرض به حریم خصوصی را مجاز می نماید.
تحلیل انتظار معقول از حق خلوت افراد نوعا مایلند مکالمات تلفنی آنها پنهان بماند در حالیکه در مورد سخنانشان در یک جمع عمومی کمتر این توقع را دارند.
ارکان فعل زیانبار در تجاوز به حریم خصوصی امر اختصاصی : مقتضیات مربوط به منافع و مصالح شخصی که شامل نام یا تصویر میشود.
فضولی : که شامل شنود مکالمات و تلفنهای ناخواسته در محل خلوت یا انزوای فرد به تجاوز به حریم منزل مسکونی مثلا محقق میشود.
افشای عمومی حقایق خصوصی.
ایجاد بدبینی د ر افکار عمومی شامل تبلیغاتی که فرد را در جمع خجل سازد. قانون حمایت از داده در عصر فا نسخه الکترونیکی حمایت از حریم خصوصی است. گونه های ممیزی از خلوت شخصی ممیزی فیزیکی
ممیزی روانی
ممیزی داده ها ممیزی فیزیکی شامل مشاهده مستقیم و لمس(تفتیش بدنی) است. ممیزی روانی ارزیابی اطلاعاتی که به طور طبیعی از سوی شخص اعلام میشود.این ارزیابی میتواند به نتایج معینی در خصوص آراء و عقاید شخصی منجر شود. ممیزی داده وابسته به دو شکل قبلی ممیزی است شامل نگهداری سوابق و پروندهای شخصی میشود.


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت حریم شخصی , بررسی حریم شخصی , پاورپوینت جامع و کامل حریم شخصی , کاملترین پاورپوینت حریم شخصی , پکیج پاورپوینت حریم شخصی , مقاله حریم شخصی , تحقیق حریم شخصی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر